MARYJA!

I rok formacji: Droga serca kobiety

I rok formacji: Droga serca kobiety


I rok formacji kobiet - cykl spotkań pt. Droga serca kobiety.
3643.13

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań dla kobiet, pt. Droga serca kobiety. Jest taka miłość, która zmienia życie. Jest taka droga, która prowadzi do twojego serca, w którym możesz odpocząć, odnaleźć pokój i odwagę do podjęcia decyzji, by żyć w pełnią życia. Bóg potrzebuje kobiet, które podejmą świadomie misję w Kościele i świecie.

20 lutego

Miejsce


Sanktuarium Niepokalanów, ul. M. Kolbego 5, Teresin

Plan ramowy:
9:30Konferencja I (sala św. Bonawentury)
11:00Msza św. (bazylika)
12:00Modlitwa różańcowa
12:30Przerwa obiadowa, modlitwa osobista
13:30Konferencja II (sala św. Bonawentury)
14:30Warsztat, koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie
Plan w czasie pandemii (wzystkie spotkania w bazylice)
11:00Msza św.
12:00Modlitwa różańcowa w intencji kobiet
12:30Przerwa
13:00Konferencja I
 Pauza
14:00Konferencja II
15:00koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie
Kontakt:
Facebook:Świętość w zwyczajności, @swietoscwzwyczajnosci
Tel.:608 032 600
E-mail:kobietyboga@gmail.com · powolanedogodnosci@gmail.com

Nagrania z comiesięcznych Spotkań formacyjnych dla Kobiet w Niepokalanowie są dostępne w playliście na YouTube


Prowadząca spotkania

Iwona Zielonka
Iwona Zielonka

Doktor teologii z zakresu biblistyki, specjalista nauk o rodzinie oraz specjalista Public Relations (SGH). Wykładowca Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, mariologii biblijnej i zagadnień związanych z nową ewangelizacją. Od 1993 zaangażowana w dzieło nowej ewangelizacji. Przeprowadziła ponad 300 rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych dla różnych wspólnot i ruchów kościelnych oraz w seminariach duchownych, zgromadzeniach zakonnych oraz w parafiach w Polsce, Kanadzie i USA, na Syberii, Ukrainie i Białorusi. W latach 1999-2003 tworzyła i prowadziła Biuro Rzecznika i Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski, a w latach 2004-2007 - Biuro Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski. Przez trzy lata pracowała jako Główny Specjalista Public Relations w firmie międzynarodowej. Jest założycielką i dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej pw. św. Łukasza Ewangelisty (od 2011) oraz dyrektorem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej Płockiej. Była przewodnicząca Komisji ds. nowej ewangelizacji 43. Synodu Diecezji Płockiej i autorką pierwszego dokumentu o nowej ewangelizacji w Kościele w Polsce (2013). W latach 2011-2016 pracowała jako Diecezjalny doradca życia rodzinnego i terapeuta chrześcijański w Diecezjalnej Poradni Psychologiczno-Pastoralnej. Ma 20-letnią praktykę współpracy z egzorcystami i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz wielu projektów ewangelizacyjnych, kierownik duchowy. Od wielu lat zaangażowana w formację kobiet: "wySPA kobiet", formacja "ART".

Brała udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych o tematyce teologicznej, biblijnej, ewangelizacyjnej, kobiecej, rodzinnej i public relations. Lubi grę aktorską, pisze teksty piosenek i muzykę, gra na gitarze, ale największa (i jedyna) miłość i pasja (niektórzy twierdzą, że obsesja) to Jezus!

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

MOZAIKA
MĘCZENNIKÓW

Prosimy o finansową pomoc w realizacji tego dzieła.

PRZEKAŻ