MARYJA!

Rekolekcje Różańcowe z o. Michałem

Rekolekcje Różańcowe z o. Michałem


Poznaj historię i bogactwo Różańća oraz podstawy kultu maryjnego.

Asystent kościelny "Żywego Różańca" w arch. warszawskiej, o. Michał Szałkowski OP zaprasza na dwa turnusy rekolekcji w Niepokalanowie. Rekolekcje mają charakter zamknięty dla zgłoszonych uczestników. W programie codzienna Eucharystia, adoracja Najśw. Sakramentu, konferencje, wspólna modlitwa różańcowa, możliwość spowiedzi i rozmowy indywidualnej z kapłanem, zwiedzanie Niepokalanowa i dzieł św. Maksymiliana.

O. Michał Szałkowski OP

Od 1996 r. w zakonie dominikanów, od 2003 r. kapłan. Od początku posługi kapłańskiej związany z duchowością maryjną i Różańcem. Pracował m.in. w sanktuariach maryjnych w Tarnobrzegu i Gidlach. W latach 2018-2022 Prowincjalny Promotor Różańca Świętego Polskiej Prowincji Dominikanów. Od sierpnia 2022 r. asystent "Żywego Różańca" arch. warszawskiej oraz od lutego 2023 r. asystent "Różańca Rodziców" arch. warszawskiej.

Zakwaterowanie w domu pielgrzyma w Niepokalanowie w pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami. Całodzienne wyżywienie w barze "u Braci". Modlitwy w kaplicy-sanktuarium św. Maksymiliana i w bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask, konferencje w sali domu pielgrzyma.

Koszt
Pokój jednoosobowy - 380 zł
Pokój dwuosobowy - 340 zł od osoby
Zgłoszenia
rozaniec.warszawa@gmail.com

Turnus 1: 12-14 lipca
Więcej
Turnus 2: 16-18 sierpnia
Więcej

MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Działalność wydawnicza

Studiuj na Kolbianum

7 czerwca ruszyła rekrutacja w Kolbianum! Zapraszamy wszystkich chętnych.

Czytaj dalej...
Rekolekcje Pomocy Duchowej Rodzinie

14-16 czerwca - Niepokalanów, modlitwy, warsztaty, rozmowy z kapłanem i psychologiem.

Czytaj dalej...
Post Daniela

1-7 lipca, Niepokalanów, "Jesteście świątynią Boga i Duch Boży w was mieszka".

Czytaj dalej...