MARYJA!

Wydawnictwo

Wydawnictwo


Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".
Pomoc Ukrainie

Z Papieżem Franciszkiem pomagamy uchodźcom z Ukrainy!


Klasztor w Niepokalanowie już za czasów św. Ojca Maksymiliana pomagał osobom będącym w trudnej sytuacji. Tak działo się podczas II wojny światowej, kiedy to wspieraliśmy tysiące przesiedleńców, w tym także Żydów. Dziś, gdy w potrzebie są uchodźcy z Ukrainy, nie może być inaczej. Klasztor otwiera dla nich swoją furtę, a Wydawnictwo postanowiło, by 100% dochodu ze sprzedaży 6 książek z serii Libreria Editrice Vaticana, autorstwa papieża Franciszka, wydanych w Niepokalanowie przeznaczyć na pomoc najbardziej potrzebującym. Kupując książkę Papieża Franciszka, pomagasz bliźnim w trudnej sytuacji.

Włączających się w akcję pragniemy poinformować, że cena każdej z tych 6 pozycji została ujednolicona do 15,00 zł. Zdobytymi funduszami chcemy wesprzeć dzieci i matki, których ojcowie i mężowie pozostali na Ukrainie, aby walczyć o wolność swojej ojczyzny. O wynikach akcji i konkretnym przeznaczeniu tych środków będziemy informowali na naszym oficjalnym profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej Wydawnictwa.

Wybierz dogodny dla siebie sposób złożenia zamówienia:


Nowości wydawnicze
Więcej
Czasopisma MI
Więcej
Biblioteczka Rycerza Niepokalanej
Więcej
Oferta wydawnicza
Więcej
Drukarnia
Więcej
Sklep internetowy
Więcej

MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Działalność wydawnicza

Oddaj się Maryi!

3 czerwca - Niepokalanów - zawierzenia, świadectwa, wartościowe konferencje.

Czytaj dalej...
Spotkanie w anielskiej sprawie

4 czerwca w niedzielę kazania o św. Michale Archaniele będzie głosił ks. Marcello Stanzione.

Czytaj dalej...
Nocna Pielgrzymka

10 czerwca - O triumf Niepokalanej w naszej Ojczyźnie, w Europie i na całym świecie.

Czytaj dalej...