MARYJA!

Dom rekolekcyjny

Dom rekolekcyjny


Dom Rekolekcyjny Ojców Franciszkanów - Niepokalanów

Pokoje i noclegi

Udostępniamy dla pielgrzymów: pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienką prywatną lub wspólną. Można także zamówić śniadanie, obiad i kolację

Kontakt / informacje

Dom rekolekcyjny usytuowany jest na terenie sanktuarium, w pobliżu kaplicy św. Maksymiliana, muzeum i innych ciekawych miejsc, które w Niepokalanowie można zobaczyć.

Zwiedzanie

Przez cały tydzień dostępne są: kaplica św. Maksymiliana, Muzeum św. Maksymiliana, Bazylica Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask, Muzeum Straży Pożarnej i Muzeum Papieskie.

Ośrodek Formacyjny MI - Lasek

Dom rekolekcyjny jest przeznaczony do prowadzenia rekolekcji, dni skupienia, czuwań modlitewnych w duchu Rycerstwa Niepokalanej. Dysponuje dużą kaplicą, małą kaplicą i oratorium, pokojami 2,3 i 6-osobowymi, dużą i mniejszą salą konferencyjną, dwiema salami rekreacyjnymi, dużą i małą jadalnią. Ośrodek otoczony jest murem, obok domu na powierzchni ok. 4 ha znajduje się las, parking i dom gospodarczy.

v.2020.2

Pokoje i noclegi
Więcej
Kontakt i informacje
Więcej

MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Archiwum

Informacje dotyczące św. Maksymiliana Marii Kolbego i historii klasztoru Niepokalanów

Księgarnia

Księgarnia jest czynna
w dni powszednie w godz. 8:00-15:45
w niedziele 9:00-15:00
tel. 46 864 21 62

Kolbianum

Instytut Maryjno-Kolbiański "Kolbianum" jest dziełem prowincji Matki Bożej Niepokalanej Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Ojców Franciszkanów) o charakterze naukowym i dydaktyczno-naukowym.