MARYJA!

W łączności z Maryją - sympozjum

W łączności z Maryją - sympozjum


Sympozjum: Życie chrześcijańskie - w łączności z Maryją Niepokalaną.

Złącz się na nowo z Matką!

Maryja Częstochowska, Maryja Fatimska, Maryja Niepokalana... A przecież Matka Boża jest jedna! Bóg postanowił jednak, aby przez różne objawienia, cuda i dzieła, prowadziła Ona ludzi ku niebu.

Warto zatem wybrać się na Jasną Górę, zgłębić orędzie fatimskie czy też zapoznać się z dziełami św. Maksymiliana. Warto, bo właśnie w 2017 roku przypadają ważne rocznice: 300-lecie koronacji wizerunku Maryi Jasnogórskiej, 100-lecie objawień w Fatimie i 100-lecie istnienia Rycerstwa Niepokalanej. Jak? Zapraszamy do Częstochowy, gdzie w Wyższym Seminarium Duchownym, kilkaset metrów od Jasnej Góry, 6 maja 2017. odbędzie się sympozjum naukowe: Życie chrześcijańskie - w łączności z Maryją Niepokalaną.

Klerycy - organizatorzy spotkania - zaplanowali na ten dzień kilka wykładów, ukazujących Maryję, jako bliską nam Towarzyszkę. Ją naprawdę można (i trzeba) naśladować! Kluczowe w czasie sympozjum będzie także ukazanie odpowiedzi na pytanie: jak wśród tak wielu sposobów naśladowania Matki Bożej znaleźć drogę do Boga, którą Ona wskazuje? Ostatni z wykładów pokaże natomiast przykład człowieka, który znalazł taką ścieżkę...

Majowa, ciepła sobota, chwila namysłu nad moją relacją z Maryją, modlitwa, a w międzyczasie spacer przed Jej Cudowny Wizerunek... Zapraszamy!


W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 724 293 386 / 530 512 733; e-mail: miwsdczest@gmail.com

Maryja - uzdrowienie chorych w dobie koronawirusa

Niepokalanów, 21 października - konferencja ogólnopolska, inauguracja Roku Akademickiego w "Kolbianum".

Rycerstwo Niepokalanej odpowiedzią na znaki czasu

Konferencja naukowa, Niepokalanów, 13-14 października 2017 r.

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

MOZAIKA
MĘCZENNIKÓW

Prosimy o finansową pomoc w realizacji tego dzieła.

PRZEKAŻ