MARYJA!

Max Festiwal

Max Festiwal


Max Festiwal

Rekolekcyjne Spotkanie Młodych

Rekolekcyjne Spotkanie Młodych - Max Festiwal rozpoczął swoje istnienie w 2009 r. Od początku przyświecała mu idea zdobycia dla Niepokalanej jak najwięcej młodych dusz.

Tak, właśnie o to chodzi, by przybliżyć Ciebie młody człowieku, do Tej, która wychowała Jezusa. Wielu ludzi próbuje wywrzeć swój wpływ na ciebie, nie zawsze kierując się twoim dobrem. W przypadku Maryi, możesz być zupełnie spokojny, Jej zależy tylko na twoim dobru, a przy okazji na dobru, które możesz uczynić swoim najbliższym i tym, do których Ona cię pośle.

Na Max Festiwalu co roku poruszamy inny temat, ale zawsze to na co liczymy, to Twoje spotkanie z Niepokalaną. Św. Maksymilian napisał kiedyś: "My wierzymy, że Niepokalana to realnie istniejąca osoba, która niezmiernie nas kocha". Jeśli tym czego szukasz jest pokój w rodzinie, w twoim sercu, w pracy, wśród znajomych, itd. to niezawodnie w Maryi znajdziesz to czego szukasz i nie pomylisz się jeśli uznasz, że Ona jest receptą na wszystko co zabiera ci pokój.

Jeśli zapytał byś: co wyróżnia Max Festiwal spośród wielu podobnych spotkań? Odpowiedzią byłyby słowa: by Ona żyła i działała w nas.

Max Festiwal 2024 - plakat
Do ideału MI

Dni modlitwy i formacji

Maksymilianalia

Spotkania środowisk, których Patronem jest św. Maksymilian Maria Kolbe.

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

MOZAIKA
MĘCZENNIKÓW

Prosimy o finansową pomoc w realizacji tego dzieła.

PRZEKAŻ