MARYJA!

W najbliższym czasie zapraszany na...

W najbliższym czasie zapraszany na...

blue line
Wystawa, relikwie, Charbel i ostatnie pożegnania
  1. Zapraszamy do Muzeum św. Jana Pawła II na wystawę Bogurodzica, gdzie można zobaczyć różne obrazy Matki Najświętszej, aby w Jej Obliczu ujrzeć odbicie Bożej chwały, która objawia się w Jej Synu Jezusie Chrystusie. Wystawa, przygotowana przez Archiwum Niepokalanowa, jest dostępna przez okres Adwentu i Bożego Narodzenia 2022.
  2. Z okazji wprowadzenia do bazyliki niepokalanowskiej relikwii bł. Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia, 8 grudnia w bazylice będzie pokazana wystawa Prymas Wyszyński w Niepokalanowie. W tym dniu będzie rozprowadzana książka o. Romana Soczewki - b. dyrektora Archiwum, Więcej niż Przyjaciel o prymasowskich śladach w Niepokalanowie.
  3. Z chrześcijańską nadzieją informujemy, że 5 grudnia w klasztorze w Niepokalanowie w wieku 90 lat zmarł br. Czesław Adamiak. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Niepokalanowie w piątek, 9 grudnia. 10:00 Modlitwy za Zmarłego w kaplicy św. Maksymiliana; 11:00 Msza św. pogrzebowa w bazylice. Warto przypomnieć, że śp. br. Czesław jest autorem książki Kwiaty i owoce z ogrodu świętego ojca Maksymiliana.
  4. W czwartek, 15 grudnia, podczas Mszy św. o 18:00 p. Marun Mazawi z Libanu podzieli się świadectwem pomocy duchowej za pośrednictwem św. Charbela. Po Mszy św. odbędzie się obrzęd namaszczenia olejem św. Charbela, błogosławieństwo jego relikwiami oraz chętni otrzymają obrazki z modlitwą do św. Charbela. Serdecznie zapraszamy!
  5. W uroczystość Bożego Narodzenia, 25 grudnia, podczas Mszy św. o 13:00 będzie śpiewał chór dziecięcy Fundacji Gwiazd z Żyrardowa, który po Mszy św. zaprezentuje specjalny koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy!

Wiadomości

23.03.2022

Ołtarz Świętego Józefa
Wotum wdzięczności za opiekę św. Józefa nad Niepokalanowem.

19.03.2021

Święty Józef w Niepokalanowie Japońskim
Niepokalanowianie uciekali się do opieki św. Józefa i zawsze byli wysłuchani. W polskim Niepokalanowie jest…

18.03.2021

Niepokalanów pod opieką Świętego Józefa
19 marca 1949 r. niepokalanowski klasztor wieczorem w czasie nabożeństwa w klasztornej kaplicy oddał się…

18.03.2022

Święty Józef - wzór rycerza Niepokalanej
Maksymilian Maria Kolbe uczył braci, jak potężnym orędownikiem jest św. Józef i jak wielką czcią…

19.03.2022

Święty Józef Niepokalanowski
Franciszkanie od wieków ukochali św. Józefa Oblubieńca NMP, a św. Maksymilian od początku zachęcał braci…
Czytaj wszystkie

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

MOZAIKA
MĘCZENNIKÓW

Prosimy o finansową pomoc w realizacji tego dzieła.

PRZEKAŻ