MARYJA!

Drukarnia

Drukarnia


Drukarnia w Niepokalanowie prowadzi swoją działalność od 1927 r. (poza czasem wojny i okresem komunistycznym), kiedy to Ojciec Maksymilian Maria Kolbe, na podarowanym od księcia Jana Druckiego-Lubeckiego skrawku teresińskiej ziemi, rozpoczął budowę klasztoru-wydawnictwa Niepokalanów. Dzięki solidnej pracy zakonnej i niegasnącemu zapałowi szybko niepokalanowskie wydawnictwo rozrosło się w potężny ośrodek wydawniczy.

Jako duchowi spadkobiercy i bracia św. Maksymiliana pragniemy kontynuować jego dzieło i dołożyć wszelkich starań, by idea założyciela Niepokalanowa: Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez ręce Niepokalanej, była wciąż aktualna.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych czasów (choć nadrzędnym celem jest druk czasopism: "Rycerza Niepokalanej", "Rycerzyka Niepokalanej" i "Rycerza Młodych"), pragniemy naszą ofertą drukarsko-wydawniczą wyjść na zewnątrz. Oferujemy zatem parafiom, różnym podmiotom gospodarczym, samorządom, osobom indywidualnym nasze usługi.

Należy do nich przede wszystkim druk:

  • książek, albumów,
  • czasopism, gazet, periodyków,
  • instrukcji obsługi,
  • kalendarzy ściennych,
  • folderów, ulotek, plakatów, zaproszeń itp.

Korzystając z naszych usług, nie tylko wspieracie Państwo nasze wydawnictwo, ale także przyczyniacie się do kontynuacji dzieła, które rozpoczął św. Maksymilian Kolbe. Uczynimy wszystko, byście otrzymali od nas dobrze wykonaną pracę, okraszona modlitwą i duchem miejsca, którym jest sam Niepokalanów.

Kontakt:
adresDrukarnia Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie
Paprotnia, ul. o. M. Kolbego 5
96-515 Teresin
tel.Sekretariat: +48 46 864 22 08
e-mailwydawnictwo@niepokalanow.pl
Oferta wydawnicza

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez…

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

MOZAIKA
MĘCZENNIKÓW

Prosimy o finansową pomoc w realizacji tego dzieła.

PRZEKAŻ