MARYJA!

Policyjna Niebieska Gwiazdka
DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Policyjna Niebieska Gwiazdka

Po raz czwarty odbyła się akcja charytatywna "Niebieska Gwiazdka", której inicjatorką jest Anna Opęchowska-Ciak, policjantka pracująca w Gminie Teresin.

Osoby które chciały przyłączyć się do akcji mogły przynieść ze sobą drobne podarunki, np. słodycze, zabawki, żywność czy artykuły szkolne.

Zwieńczeniem akcji charytatywnej była Msza święta sprawowana w niepokalanowskiej bazylice w niedzielę 18 grudnia 2016 r.

Podczas homilii o. Andrzej Sąsiadek - proboszcz parafii Niepokalanów, nawiązywał do wątpliwości św. Józefa i znaków, jakie Pan mu dawał. "Mamy znaki, które przed czymś nas ostrzegają, ale mimo wszystko to czasami kończy się tragicznie. Dlatego musimy umieć dostrzegać znaki Boże, nie starać się ich lekceważyć, czy samemu interpretować, ale dostrzegać, jak Pan Bóg chce nas prowadzić".

"Święty Józef - mówił o. Andrzej - zobaczył znak, rozpoznał w słowie Pana obecność. Każdy z nas przeżywa chwile trudna, ciemności. W takich sytuacjach potrzebny jest nam Pan, Jego znaki, które wskażą nam kierunek drogi, dzięki której uda nam się przejść przez życie. Umiejmy powiedzieć amen na każdy moment mojego życia" - zachęcał proboszcz parafii Niepokalanów.

Po dziękczynnej Eucharystii można było wysłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Policji. Koncert odbył się po Mszy świętej w sali św. Bonawentury.

TM/red.

Galeria

Po raz czwarty odbyła się akcja charytatywna "Niebieska Gwiazdka", której inicjatorką jest policjantka pracująca w Gminie Teresin.

PRZECZYTAJ TAKŻE

DZIAŁALNOŚĆ
WYDAWNICZA