data-matched-content-rows-num="4,3" data-matched-content-columns-num="1,3" data-matched-content-ui-type="image_stacked" data-ad-format="autorelaxed"

MARYJA!

Oczarowani pięknem Maryi
DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Oczarowani pięknem Maryi

Co można robić w sobotni wieczór w Niepokalanowie? Można wziąć udział w Apelu Maryjnym po to, aby okazać Niepokalanej naszą miłość - taką, na jaką nas stać.

Do takiego okazania miłości zaprosił w październikowy wieczór Gwardian Niepokalanowa, który przewodniczył przedostatniemu w tym roku Apelowi w bazylice NMP Wszechpośredniczki Łask. Gwardian zachęcał słuchaczy do zgłębienia piękna Maryi, które w sposób wyjątkowy ukazuje odczytany wcześniej fragment z Księgi Pieśni nad pieśniami. Ale zgłębić nie po to, by widzieć to piękno, ale aby za tym pięknem zatęsknić, a tym samym zapragnąć być z tym Pięknem na zawsze.

"Daj nam zatęsknić za Tobą, Maryjo!" - wołał Ojciec Gwardian.

Na zakończenie Maryjnego rozważania Przełożony Niepokalanowa życzył wszystkim, aby Maryja zachwyciła nasze serca, ukazała nam swoje piękno i zaszczepiła w naszych sercach "tęsknotę za tym pięknem, które jest w Bogu; abyśmy chcieli dotrzeć do nieba".

Kolejne spotkanie z Maryją w niepokalanowskiej bazylice na Apelu Maryjnym w najbliższą sobotę, 29 października, o godz. 21.00. Będzie to ostatni już Apel tego roku.

Posłuchaj rozważania

PRZECZYTAJ TAKŻE

DZIAŁALNOŚĆ
WYDAWNICZA