Niepokalanów Niepokalanów on-line English version
Niepokalanów rycerzniepokalanej.pl radioniepokalanow.pl wydawnictwo.niepokalanow.pl
Niepokalanów, 96-515 Teresin k. Sochaczewa · tel. +48 46 864 22 22, fax +48 46 861 34 90 · e-mail: klasztor@niepokalanow.pl
Konto Bankowe, adres, kod BIC (Swift) · NIP 837-101-81-51 · Regon 040012420 · na żywo z bazyliki


Pogotowie Modlitewne

Pogotowie Modlitewne Rycerstwa Niepokalanej
pod patronatem Maryi Niepokalanej
i św. Maksymiliana M. Kolbego

PMRN Księga intencji Świadectwa Wstawiennicy
Dodaj intencję
Napisz krótką i czytelną intencję.
UWAGA! Dłuższy wpis będzie skrócony do 500 znaków.
Ponieważ intencje rozsyłane są do Wstawienników tylko raz w tygodniu - w sobotę, nie ma potrzeby wpisywania tej samej intencji po kilka razy w danym tygodniu. To ułatwi Wstawiennikom odnalezienie konkretnej intencji i jej przeczytanie.
Jeden wpis może obejmować kilka różnych intencji.
(Wpisz: nie jestem)

Księga intencji

Dnia 25.05.2014 Anna prosiła o modlitwę:
Matko Najswietsza blagam o wszelkie potrzebne laski dla mojego Taty na jutrzejszy zabieg, o światło dla lekarzy, opieke sw. Józefa i Matki Bożej i Calego Nieba,i o wypełnienie Woli Bożej,błagam o otoczenie go modlitwa bo jest ogromne ryzyko ze może tego nie przeżyć.
Dnia 24.05.2014 mąż i tata prosił o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana spraw proszę by było mi dane jeszcze wspólnie z moją żoną i naszymi dziećmi spędzać jeszcze wspólnie święta, wakacje, weekendy. Proszę aby miłość, która połączyła mnie kiedyś z żoną odrodziła się w nas na nowo, a moc Świętego Sakramentu Małżeństwa aby pokonała wszelakie trudności, zawirowania i problemy jakie spotkały nas obecnie.
Dnia 24.05.2014 Mąż prosił o modlitwę:
Matko Boża polecam Ci Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia, abyśmy mogli odnowić razem przyrzeczenia małżeńskie i w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć.
Dnia 24.05.2014 Marcin prosił o modlitwę:
Proszę,o Modlitwę,aby Maryja wspomogła ocronić od zła,Ewę.Marcina,aby Jezus pokazał droge wyjścia z tek beznadziejnej sytuacji,aby nas nie zostawił.
Dnia 24.05.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana miej w opiece naszą mamę, która 92 miesiące temu odeszła do Pana
Dnia 24.05.2014 Lucyna prosiła o modlitwę:
Proszę o dary Duch Św., potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże do prowadzenia firmy i rozwiązywania problemów finansowych. Proszę o światło dla mojego umysłu potrzebne do zdania trudnego egzaminu. Za Klientów mojej firmy o potrzebne dla nich łaski do podejmowania decyzji. Proszę o modlitwę za mojego spowiednika o dar męstwa i prowadzenie Ducha Św. Za moich siostrzeńców i siostrzenicę o ochronę przed złam i opiekę Ducha Św. Za moją rodzinę, siostrę, brata...
Dnia 24.05.2014 Ella prosiła o modlitwę:
Maryjo, matko Niepokalana wez moja corke Natalie i cala nasza rodzine i wstawiaj sie za nami. Dla mojego brata Marka Krzysztofa prosze o laske Milosierdzia Bozego. Dla Danuty, Hansa i dla mnie prosze o laske uzdrowienia z choroby. Dla Ireny prosze o laske, blogoslawienstwo i sile w pelnieniu poslugi. Prosze tez za Marzena o laske glebokiego nawrocenia i uzdrowienia.
Dnia 24.05.2014 gosia prosiła o modlitwę:
Boże ,proszę Cię o zdrowie dla mnie i moich bliskich a także o pomyślne rozwiązanie kłopotów które trapią moich bliskich zwłaszcza moją siostrę ,która nie radzi sobie ze swoim synem alkoholikiem.Panie Boże daj jej siłę i wiarę ,bardzo się o nią martwię.Boże dziękuję za wszystko co do tej pory uczyniłeś i nieśmiało proszę o dalszą pomoc.
Dnia 24.05.2014 Janusz prosił o modlitwę:
Maryjo dodaj mi sił do pokonania tak dużych problemów
Dnia 24.05.2014 ewa prosiła o modlitwę:
Za Anię, która zmaga się z depresją, aby dobry Bóg przywrócił jej chęć życia, siły do walki z chorobą i wiarę w swoje z niej wyjście.
Dnia 23.05.2014 alina prosiła o modlitwę:
Matko Najśw., proszę o szczesliwe zakonczenie mojej sprawy w ZUS-ie.
Dnia 23.05.2014 Alka prosiła o modlitwę:
Bardzo prosze o modlitwe: o szczesliwa przeprowadzke, remont i rozstrzygniecie spraw urzedowo-mieszkalnych, o znalezienie dobrej pracy, o uzdrowienie z chorob i dolegliwosci Bogu wiadomych. Prosze za wstawiennictwem sw. Judy tadeusza, sw. Rity i innych Swietych.
Dnia 23.05.2014 Agnieszka prosiła o modlitwę:
Najukochańsza Matko Boża, proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo. Szczególnie proszę o pomoc w czasie zdawania trudnych egzaminów na uczelni.
Dnia 23.05.2014 Agata prosiła o modlitwę:
Mateńko w Dniu Matki proszę za moja mamę obdarz ja zdrowiem, niech ten ból minie, błogosław jej, sprawy aby była szczęśliwa, aby tata był dla niej dobry, aby razem z tata dożyli długich lat w szczęściu zdrowiu, aby cieszyli sie wnukami zięciami i synową, miej ich w opiece
Dnia 23.05.2014 mariusz prosił o modlitwę:
Proszę o pomoc w znalezieniu właściwego mieszkania. Proszę o oddalenie od nas całego zła które szykują Frąckiewicze. Prośba o nawrócenie i uzdrowienie duchowe Beaty Zawadzkiej oraz Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Proszę o dobra atmosferę w pracy.
Dnia 23.05.2014 wojtek prosił o modlitwę:
O nawrócenie świata, nawrócenie moje i moich bliskich, o wytrwałą modlitwę, o pokonanie kryzysu małżeńskiego i posłuszeństwo wobec woli Bożej, za kapłanów. Za Jana, aby zatriumfowała sprawiedliwość i o wytrwałość w cierpieniu. O błogosławieństwo Boże w pracy. Kochamy Cię Maryjo!
Dnia 23.05.2014 teresa prosiła o modlitwę:
prosze o szczesliwue zakonczeni spraw w urzedzie skarbowym, zdanie sesji b;lagam pomoz nei may sil z problemami
Dnia 23.05.2014 rolnik prosiła o modlitwę:
matko boza miej w swojej opiece mnie i rodzine prosze o modlitwe
Dnia 23.05.2014 Patrycja prosiła o modlitwę:
W intencji Doroty o łaskę nawrócenia, pojednania z Bogiem i dobrą śmierć.
Dnia 23.05.2014 Grażyna prosiła o modlitwę:
Matko Boska !!! Proszę Cię o wstawiennictwo we wszystkich moich intencjach , o uzdrowienie z choroby ,znalezienie stałej pracy , założenie rodziny , rozwiązanie problemów w pracy czasowej i inne potrzebne łaski , o uzdrowienie i nawrócenie rodziców
Dnia 23.05.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana pomóż mi wybrnąć z moich kłopotów
Dnia 23.05.2014 renata prosiła o modlitwę:
Błagam o modlitwę w intencji mojej beznadziejnej sytuacji zawodowej, mieszkaniowej oraz finansowej. Proszę o błogosławieństwo dla wszystkich, których kocham oraz o ochronę dla mnie przed osobami, które chcą mi zaszkodzić. Proszę, by dobry Bóg uczynił mnie piękną kobietą-by wydobył ze mnie wszystko, co najpiękniejsze, a uczynił niewidocznym, to co niedoskonałe. Błagam ,aby Bóg wlewał miłość do mnie w serce Stefana i aby sprawił, byśmy na zawsze już byli razem.
Dnia 23.05.2014 Ewa prosiła o modlitwę:
proszę o modlitwę za mnie, Bóg zapłać!
Dnia 22.05.2014 Marta prosiła o modlitwę:
za wstawiennictwem Jana Pawła II proszę o łaskę wiary dla Tomasza i mojej rodziny oraz o zdrowie dla mnie i mojej mamy oraz potrzebne łaski dla Kasi i jej rodziny :) o dobra pracę dla Mirka:) dziękuję:)
Dnia 22.05.2014 Mama prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania trudnej sytuacji finansowej,mieszkaniowej,o Bożą pomoc ochronę i błogosławieństwo na każdy dzień.o błogosławieństwo w pracy ,o możliwie najszybsze wyjście z długów .Matko Najświętsza daj siły i ratuj nasze zdrowie,otocz nas Swoja miłością ,okryj nas Swoim Płaszczem miłości bezpieczeństwa i opieki ,schroń nas w Swoim Niepokalanym Sercu i daj upragnioną wolność od długów i radość. Święty Maksymilianie M .
Dnia 22.05.2014 PROŚBA prosiła o modlitwę:
Błagam,proszę o modlitwę wstawienniczą ,żeby małżenstwo Bożena i Sebastian doczekali się upragnionego potomstwa. Bóg zapłać!!!
Dnia 22.05.2014 renata prosiła o modlitwę:
Błagam o modlitwę w intencji mojej beznadziejnej sytuacji zawodowej, mieszkaniowej i finansowej. Błagam o pomyślne załatwienie jutro sprawy w banku. Proszę o błogosławieństwo dla wszystkich, których kocham oraz by dobry Bóg chronił mnie przed osobami, które chcą mi zaszkodzić. Błagam wlewaj Boże miłość do mnie w serce Stefana i spraw proszę byśmy na zawsze byli razem. Dziękuję Ci Boże za wszystko, co dla mnie robisz. Proszę sprawiaj bym stawała się piękną kobietą i
Dnia 22.05.2014 magdalena prosiła o modlitwę:
Proszę o błogosławieństwo i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz łaskę przebaczenia i wzmocnienie miłości małżeńskiej prosi Magdalena 27lat
Dnia 22.05.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana pomóż mi w wybrnięciu z moich kłopotów
Dnia 22.05.2014 Michał prosił o modlitwę:
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi. By było nam dane odnowić przysięgę małżeńską i abyśmy mogli zyć na nowo razem.
Dnia 22.05.2014 rodzic prosiła o modlitwę:
matko boza tobie oddaje pod opieke siebie i rodzine chron nas przed niebezpieczenstwami oswiecaj nasi i okryj swym plaszczem prosze o modlitwe w tych intenclach zaco dztekuje rodzic
Dnia 21.05.2014 m prosiła o modlitwę:
Panie Boże dziękuje i proszę o spokój ducha dla mnie i narzeczonego. O to by czas pozostały do ślubu był harmonijny i szczęśliwy. Proszę też o zdrowie
Dnia 21.05.2014 marta prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji Męża. Proszę o uzdrowienie, o poprawę samopoczucia i pamięci. O wiarę we własne siły, o wytrwanie pomimo trudności. O pomoc w pracy, o nie popełnianie błędów, o podejmowanie słusznych decyzji. O przyjacielskie kontakty z współpracownikami. O ochronę i błogosławieństwo Boże. Bóg zapłać
Dnia 21.05.2014 Lucyna prosiła o modlitwę:
Jezu, uzdrów relację z Dominikiem i nadaj jej kierunek zgodny z Twoją wolą. Wprowadź w zranienia Błogosławieństwa i radość.
Dnia 21.05.2014 L prosiła o modlitwę:
Bardzo proszę o zdrowie dla nienarodzonego jeszcze dziecka.
Dnia 21.05.2014 barcja prosiła o modlitwę:
Św. Maksymilianie M.Kolbe przez swoje wstawiennictwo u Boga Miłosiernego wyproś łaski zdrowia dla autystycznej Gabrysi oraz za moje błądzące dzieci,aby na drogę prawdy powróciły.
Dnia 21.05.2014 Rigel prosił o modlitwę:
Boże kochany, Maryjo, proszę abym znowu mógł pracować w tej firmie na umowę zlecenie
Dnia 21.05.2014 Marta786 prosiła o modlitwę:
Niepokalna Maryjo prosze Cie aby tato i brat przestali pic alkohol, aby w moim domu wreszcie zapanowal pokoj, zgoda i milosc. Matko upros u Boga laske przemiany naszych serc.
Dnia 21.05.2014 M,B prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intecji mojej corki do Matki Bozej ouproszenie potrzebnych lask.Matko Niepokalana Maryjo strzesz moja rodzine od zla wszelkiego.Dziekuje wszystkim za modlitwę.Bo zaplac
Dnia 21.05.2014 Adam prosił o modlitwę:
Błagam i proszę Cię Boże Ojcze i Panie Wszechmogący ulituj się nade mną, aby grzech i jego pokusa na zawsze opuściły mnie, abym był wolny od nałogów, uzależnień, tego co brudne, złe, grzeszne, nieczyste, głupie, palenia, picia, pornografii, zboczenia, nieczystości, obym był czysty wewnętrznie, silny, wytrwały, niepokonany, w żywej wierze, nadziei i miłości, by pokusa i zło nie zbliżało się do mnie, ani ja do niego, mój umysł, serce i ciało wolne było od złego.
Dnia 21.05.2014 anna prosiła o modlitwę:
o powrót do Boga i wyzwolenie z nałogu dla Krzysztofa
Dnia 21.05.2014 Krystian prosił o modlitwę:
Prośba o pracowitość Proszę o modlitwę za mnie, o samodyscyplinę, samokontrolę, abym nie ulegał lenistwu, stał się pracowity tak jak Św. Józef, nie zwlekał z wykonywaniem własnych obowiązków i założonych wcześniej przeze mnie celów. Bóg zapłać!
Dnia 21.05.2014 Nika prosiła o modlitwę:
Kochana Matko proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i zebym byla zdrowa,żebym nie musiała mieć operacji,i żebym miała zdrowe i proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj. Serdeczne Bóg zapłać Niech kochana Matka czuwa nad Wami
Dnia 21.05.2014 Agata prosiła o modlitwę:
Mateczko błagam wylecz mamę z bólu który jej dokucza, żeby tak jak przyszedł tak niech odejdzie, żeby mogła normalnie funkcjonować, zeby to nie był zaden rak.Mateczko daj długie szczęśliwe życie rodzicom w zdrowiu i zgodzie,żeby mogli cieszyc sie wnukami
Dnia 21.05.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
prosze o modlitwe abym dostal jak najszybciej dobra i dobrze platna prace, która starczy na zycie i splacanie kredytów. Boze pozwól mi zachować ten dom, który z takim trudem i praca dzieki Tobie wybudowalem - prosze niedopuść abym zostal bezdomowcem
Dnia 21.05.2014 Ola prosiła o modlitwę:
Bardzo proszę o modlitwę za rozwiązanie problemów finansowych mojej rodziny i pracę dla Krzysztofa.
Dnia 21.05.2014 M prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę za Wojciecha oby mógł dostać pracę i ułożyć swoje życie prosi matka
Dnia 21.05.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
Prosze o modlitwe w mojej intencji, abym splacił na czas wszystkie dlugi i pożyczki i abym już nigdy nie został bezdomowcem. Prosze tez o modlitwe v intencji mojej córki Anny aby Bóg obdarzył ją swoją łaską - pomagał i sprowadzał ją na drodze jej młodego życia - aby obdarzyl ja takimi darami Ducha Św. jakie sa jej potrzebne do pokonania pokus, które spotyka na swojej życiowej drodze, oby otoczona byla zyczliwymi dla niej ludzmi i miala wokól siebie zawsze dobrych przyjaciól
Dnia 21.05.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana pomóż mi wybrnąć z moich kłopotów
Dnia 21.05.2014 magda prosiła o modlitwę:
Matko Najświętsza błagam Cię z całego serca o nawrócenie dla męża, by nie znęcał się psychicznie nad nami, brak mi już sił.Proszę o trzeźwość ,zgodę w rodzinie i pracę, stałą dobrą pracę dla nas.
Dzieła SpecjalneDzieła Specjalne ProwincjiDzieła specyficzneO Niepokalanowie
Copyright © MI Polska 2011
  |  Website Design by  PIOTRMARIA  |  Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones. GNU Affero GPL v3.