Niepokalanów Niepokalanów on-line English version
Niepokalanów rycerzniepokalanej.pl radioniepokalanow.pl wydawnictwo.niepokalanow.pl
Niepokalanów, 96-515 Teresin k. Sochaczewa · tel. +48 46 864 22 22, fax +48 46 861 34 90 · e-mail: klasztor@niepokalanow.pl
Konto Bankowe, adres, kod BIC (Swift) · NIP 837-101-81-51 · Regon 040012420 · na żywo z bazyliki


Pogotowie Modlitewne

Pogotowie Modlitewne Rycerstwa Niepokalanej
pod patronatem Maryi Niepokalanej
i św. Maksymiliana M. Kolbego

PMRN Księga intencji Świadectwa Wstawiennicy
Dodaj intencję
Napisz krótką i czytelną intencję.
UWAGA! Dłuższy wpis będzie skrócony do 500 znaków.
Ponieważ intencje rozsyłane są do Wstawienników tylko raz w tygodniu - w sobotę, nie ma potrzeby wpisywania tej samej intencji po kilka razy w danym tygodniu. To ułatwi Wstawiennikom odnalezienie konkretnej intencji i jej przeczytanie.
Jeden wpis może obejmować kilka różnych intencji.
(Wpisz: nie jestem)

Księga intencji

Dnia 11.06.2014 Bogusia prosiła o modlitwę:
Proszę o błogosławieństwo, opiekę, zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki Kasi.
Dnia 11.06.2014 Magdalena prosiła o modlitwę:
Prosze o modlitwe za moje kolezanki z pracy, aby wyzbyly sie pychy, zlosliwosci, zazdrosci i zawisci. Matko Najswietsza pokaz im droge milosci blizniego, skromnosci i zgody.
Dnia 11.06.2014 m prosiła o modlitwę:
Prosze o laske uzdrowienia dla kolegi z pracy.
Dnia 11.06.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana proszę o uzdrowienie mnie z cukrzycy. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych o dobrych i życzliwych sąsiadów Matko Niepokalana błagam proszę pomóż mi sama już nie daje rady. Skrusz zatwardziałe serce Bernarda opamiętaj go
Dnia 11.06.2014 anna prosiła o modlitwę:
Najświętsza Panienko prosze o Laske pojednania z Panem Bogiem w Sakramencie Pokuty, laske przemiany serca i nawrócenie dla Andrzeja D,i całej jego rodziny.jego pojednanie z ludzmi i rodzina, Oraz jego dobre przygotowanie na spotkanie z Bogiem.Polecam Sw pamieci dusze:Maritie,Antoniego, Jana,Ewy,Stefana,Zofi,Adama,Zofi,Andrzeja,Mieczyslawa,Jezego Mariana i Janiny, Czeslawa,Wojciecha,ich rodzicow, i Pana Baldyge oraz wszystkich zmarlych...
Dnia 11.06.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana, proszę o dary Ducha Świętego dla syna Dawida. Proszę otocz go swoją opieką i błogosławieństwem na każdy dzień. Uwolni go z uzależnienia komputerowego, zmień jego postępowanie, żeby miał wokół siebie dobrych przyjaciół. Matko Niepokalana proszę o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę dla mojego męża Bernarda.
Dnia 11.06.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana i Św, Maksymilianie proszę o uwolnienie mojego męża Bernarda z nałogu pijaństwa, uratowanie naszego małżeństwa oraz o dobre relacje mojego męża z moimi rodzicami, żeby zaczęli ze sobą rozmawiać, o zgodę między nimi.
Dnia 11.06.2014 ja prosiła o modlitwę:
Panie, prosimy w intencji Mariusza o uzdrowienie go i Twoją Opiekę.
Dnia 11.06.2014 ak prosiła o modlitwę:
Proszę o opamiętanie dla Rafała - by zechciał wrócić do żony i dzieci i aby żona przyjęła go i przebaczyła. Proszę o odnowienie ich miłości i łaskę wierności dla obojgu.
Dnia 11.06.2014 Jacek prosił o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana wspomóż nas w modlitwie do naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Dnia 11.06.2014 Anna prosiła o modlitwę:
Jestem mamą dwójki dzieci. Walczę z rakiem piersi. Jestem po dwóch operacjach. Proszę o modlitwę o dobre wyniki i dalsze pomyślne leczenie...
Dnia 11.06.2014 Kamila prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę za Andrzeja o wytrwanie w trzeźwości, o zdrowie dla Teresy, Moniki i Nicole, za Darka, aby znalazł pracę.
Dnia 11.06.2014 Agnieszka prosiła o modlitwę:
Zwracam się do Ciebie Maryjo a także do Św Rity, proszę abym zaszła w tym miesiącu w ciąże i urodziła zdrowe dziecko, abyśmy po nie udanych próbach z Robertem mogli cieszyć się z rodzicielstwa. Proszę także żeby Robert zmienił myślenie w tym co go trapi. Proszę dla Oli o uwolnienie z przygnębienia aby zaczęła się radować i cieszyć.
Dnia 11.06.2014 Joanna prosiła o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana proszę Cię o dar zdrowia dla Ks. Mariusza Stolarskiego
Dnia 11.06.2014 basia prosiła o modlitwę:
Proszę o Zwycięstwo Matki Niepokalanej w życiu córki i pomoc w rozwiązaniu jej problemów kłopotów trudnych sytuacji. Matko otul ją płaszczem macierzyńskiej opieki i działaj Swoimi Łaskami w jej życiu umieść w swoim Niepokalanym Sercu jej problemy kłopoty i proszę rozwiąż je Matko pomóż przez Płomień Miłości Twojego Niepokalanego Serca.
Dnia 11.06.2014 matka prosiła o modlitwę:
Matko czuwaj nad moja rodzina
Dnia 11.06.2014 Waldemar prosił o modlitwę:
Proszę o modlitwę: -w intencji rodziny, niech Niepokalana prowadzi nas na drogach życia, -w intencji mojej, aby Jezus udzielił mi łaski kierownika duchowego oraz żeby mieczem prawdy rozciął pajęczyny, które mnie zniewalają.
Dnia 11.06.2014 Paweł prosiła o modlitwę:
O łaskę uzdrowienia z choroby psychicznej.
Dnia 11.06.2014 Janina B. prosiła o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana proszę w intencji syna Roberta i męża Jana o wyzwolenie z nałogu alkoholowego.
Dnia 11.06.2014 Danuta prosiła o modlitwę:
Matko Boża proszę o dobrą pracę.
Dnia 11.06.2014 mama prosiła o modlitwę:
proszę o wstawiennictwo w sprawie mojej córki
Dnia 11.06.2014 Andrzej prosił o modlitwę:
Bardzo serdecznie proszę o modlitwe w mojej intencji dotycząca poukładania spraw zwiazanych z szeroko pojęta polityką.
Dnia 11.06.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana pomóż mi abym do końca wybrnął z moich kłopotów
Dnia 11.06.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
prosze o modlitwe abym dostal jak najszybciej dobra i dobrze platna prace, która starczy na zycie i splacanie kredytów. Boze pozwól mi zachować ten dom, który z takim trudem i praca dzieki Tobie wybudowalem - prosze niedopuść abym zostal bezdomowcem
Dnia 11.06.2014 Jolanta/mama prosiła o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana i św.Maksymilianie. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Kamila W. o siłe nawrócenie do Boga. Matko Boża proszę o łaskę uwolnienia od nałogów nikotynizmu i wszelkiego złego. Aby służył Bogu i ludziom - by był dobrym człowiekiem.
Dnia 11.06.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
Prosze o modlitwe za Anne aby udalo sie jej dokończyć studia, aby odpowiedzialnie podchodzila do nauki i kazdej pracy jaka bedzie wykonywać.O poprawe stosunków mniedzy moja córka, a jej mama. Boze pokieruj Ania tak aby zalozyla nierozelwalna rodzine oparta na milości z madrym, kochajacym i szanujacym ją mezem. Prosze o modlitwe, abym podejmowal tylko te sprawne decyzjie zgodne z wola Boza. Matko Boza prosze wyproś u Syna Twojego dla Danki poprawe w jej postepowaniu
Dnia 11.06.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
Prosze o modlitwe w mojej intencji, abym splacił na czas wszystkie dlugi i pożyczki i abym już nigdy nie został bezdomowcem. Prosze tez o modlitwe v intencji mojej córki Anny aby Bóg obdarzył ją swoją łaską - pomagał i sprowadzał ją na drodze jej młodego życia - aby obdarzyl ja takimi darami Ducha Św. jakie sa jej potrzebne do pokonania pokus, które spotyka na swojej życiowej drodze, oby otoczona byla zyczliwymi dla niej ludzmi i miala wokól siebie zawsze dobrych przyjaciól
Dnia 10.06.2014 Ela prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Darka, u którego postępuje choroba nowotworowa. Matko Najświętsza, otocz serdeczną opieką całą Jego rodzinę i pomóż wytrwać w trudnych chwilach.
Dnia 10.06.2014 Anna prosiła o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana! Proszę Cię o przetrwanie mojego małżeństwa, o wiarę, wytrwałość, zdrowie dla mnie i dla moich bliskich. Proszę o pozytywne rozwiązanie wszystkich moich trudnych spraw.
Dnia 10.06.2014 nowe mieszkanie prosiła o modlitwę:
proszę o modlitwę w intencji trafnego i korzystnego dla mnie wyboru i zakupu nowego mieszkania.
Dnia 10.06.2014 basieee prosiła o modlitwę:
o zdrowie dla Norberta
Dnia 10.06.2014 Marta prosiła o modlitwę:
Najdroższa Matko proszę Cię abym mogła sobie poradzić ze stresującymi mnie osobami w pracy oraz aby ułożyło się u mojego małżonka w sprawach zawodowych .Matko daj zdrowie całej rodzinie, a szczególnie tym którzy go najbardziej potrzebują
Dnia 10.06.2014 Agnieszka prosiła o modlitwę:
Matko Boża proszę Cię o pomoc i wyproszenie darów Ducha Świętego na czas nauki i przygotowywania się do trudnych egzaminów na studiach. Proszę o siłę,więcej zdolności oraz jasność umysłu abym pozytywnie zaliczyła wszystkie egzaminy.
Dnia 10.06.2014 Jakub prosił o modlitwę:
Niepokalana, proszę, wstawiaj się za mną u Swego Syna, proś o czystość, o przylgnięcie do Boga, o codzienną radość, nadzieję i miłość czystą.
Dnia 10.06.2014 Magda prosiła o modlitwę:
Maryjo proszę Cię o ożywienie mojej wiary, nawrócenie,uwolnienie od grzechu masturbacji. Proszę pomóż mi pokonać moje słabości, pychę,egoizm. Naucz mnie kochać prawdziwie.
Dnia 10.06.2014 Ania prosiła o modlitwę:
bardzo prosze o modlitwe o blogoslawienstwo boze i opieke dla jozefy,anny i grzegorza.
Dnia 10.06.2014 Danuta prosiła o modlitwę:
Maryjo Niepokalana proszę aby Duch Św.mnie prowadził,proszę o łaske uzdrowienia z choroby nowotworowej i dobre wyniki badań,o zdrowie i łaske trzeźwości dla męża,o Dary Ducha św.i powrót na drogę wiary ,oraz zalozenie szczęśliwej rodziny dla syna,o zdrowie ,silną wiarę i potrzebne łaski dla całej rodziny
Dnia 10.06.2014 Agata prosiła o modlitwę:
Matko Boża, proszę prowadź mnie i moich bliskich przez ten tydzień daj nam zdrowie, a szczególnie zdrowie mamie zeby ból minłą i mogła normalnie chodzić, zdrowie kamilkowi zeby wyzdrowiał, szczęśliwy poród i zdrowe dzieciatko Bozenie, dobrą żonę Sławkowi, zdrowie tacie wujkowi i teściom
Dnia 10.06.2014 Anna prosiła o modlitwę:
proszę o Boże błogosławieństwo ,opiekę Matki Bożej i prowadzenie przez Ducha Świętego w dorosłym życiu mojej córki Kasi.
Dnia 10.06.2014 Twój syn prosił o modlitwę:
Matko Najświętsza Niepokalana pomóż mi w uwolnieniu się z moich nałogów. Sam się nie dźwignę, a z Tobą wszystko jest możliwe. Oręduj za mną u swojego Jedynego Syna Jezusa.
Dnia 10.06.2014 Aga prosiła o modlitwę:
Królowo Różańca Świętego proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w rozwiązaniu bardzo trudnej sprawy finansowej mojej i osób ze mną związanych.
Dnia 10.06.2014 Agata prosiła o modlitwę:
Przenajświętsza Panno Maryjo, proszę Cie o łaskę wiary dla mnie i moich bliskich, szczęśliwe rozwiązanie u Kasi, zdrowie i pomoc w wiadomej Tobie sprawie.
Dnia 10.06.2014 Jola prosiła o modlitwę:
Maryjo, Matko Boża proszę Cię ratuj moją córkę Magdalenę, ma myśli samobójcze, nie radzi sobie w trudnych relacjach z koleżanką Zuzanną, która bardzo często ją dołuje.
Dnia 10.06.2014 tata&mąż prosił o modlitwę:
Matko Boża proszę Cię o to by było mi dane jeszcze wspólnie z moją żoną spędzać razem wakacje, weekendy i święta. Proszę Cię bym mógł spędzić przyszły tydzień z Żoną i dziećmi. Proszę Cię Maryjo, by moja zona umiała mnie na nowo pokochać, by zostawiła pewnego pana, a w Jej sercu by odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego.
Dnia 10.06.2014 asd prosił o modlitwę:
Za dobry wynik rozmów, pogodzenie się z K. i bliźnimi!
Dnia 10.06.2014 Barbara 2B prosiła o modlitwę:
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sławka i Wilusia.
Dnia 10.06.2014 Jeden z nich prosił o modlitwę:
Matko Boża proszę Cię o pomoc w uwolnieniu z choroby alkoholowej dla Zbyszka, Jarka, Krzyśka, Antoniego i Michała.
Dnia 10.06.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę za mojego męża Marka alkoholika. O siłę i mądrość dla moich małych dzieci, by wyrosły na dobrych i wierzących ludzi.
Dnia 10.06.2014 m prosiła o modlitwę:
Prosze o modlitwe o cudowne ocalenie kolegi z pracy, ktory zmaga sie z ciezka choroba. Niezwykly, zacny czlowiek jakich malo.
Dnia 09.06.2014 wiktoria prosiła o modlitwę:
Matko Najświętsza proszę Cię uwolnij mojego syna z nałogu alkoholowego , proszę dla niego o nawrócenie i odnowę życia
Dzieła SpecjalneDzieła Specjalne ProwincjiDzieła specyficzneO Niepokalanowie
Copyright © MI Polska 2011
  |  Website Design by  PIOTRMARIA  |  Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones. GNU Affero GPL v3.