Niepokalanów Niepokalanów on-line English version
Niepokalanów rycerzniepokalanej.pl radioniepokalanow.pl wydawnictwo.niepokalanow.pl
Niepokalanów, 96-515 Teresin k. Sochaczewa · tel. +48 46 864 22 22, fax +48 46 861 34 90 · e-mail: klasztor@niepokalanow.pl
Konto Bankowe, adres, kod BIC (Swift) · NIP 837-101-81-51 · Regon 040012420 · na żywo z bazyliki


Pogotowie Modlitewne

Pogotowie Modlitewne Rycerstwa Niepokalanej
pod patronatem Maryi Niepokalanej
i św. Maksymiliana M. Kolbego

PMRN Księga intencji Świadectwa Wstawiennicy
Dodaj intencję
Napisz krótką i czytelną intencję.
UWAGA! Dłuższy wpis będzie skrócony do 500 znaków.
Ponieważ intencje rozsyłane są do Wstawienników tylko raz w tygodniu - w sobotę, nie ma potrzeby wpisywania tej samej intencji po kilka razy w danym tygodniu. To ułatwi Wstawiennikom odnalezienie konkretnej intencji i jej przeczytanie.
Jeden wpis może obejmować kilka różnych intencji.
(Wpisz: nie jestem)

Księga intencji

Dnia 06.05.2014 Patryk prosił o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji Eweliny o ochronę od złego, Boże błogosławieństwo, światło ducha Świętego rozeznanie. Proszę o modlitwę za Patryka o wszystkie potrzebne dary Ducha Świętego i o ochornę.
Dnia 06.05.2014 MM prosił o modlitwę:
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Hani z Opola, Ani z Milicza i Gabrysi z Zielonej Góry oraz o zdrowie dla mojego taty i teścia.
Dnia 06.05.2014 Anna prosiła o modlitwę:
Matko Przenajświętsza proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny ,a także o dobrą pracę dla Pawła
Dnia 06.05.2014 Twoje dziecko prosił o modlitwę:
Matko Boża bądź ze mną podczas kolejnej rozprawy rozwodowej w sądzie. Proszę Cię o światło Ducha Św. dla mnie, sądu, mecenasa, ławników i świadków. By sąd nie miał podstaw do rozwiązania naszego małżeństwa.
Dnia 06.05.2014 Agnieszka prosiła o modlitwę:
Proszę o pomoc w odzyskaniu mojego synka Mateuszka, w intencji toczącej się sprawy sądowej oraz o miłość, siły i mądrość w dalszym wychowywaniu mojego dziecka.
Dnia 06.05.2014 Mąż prosił o modlitwę:
Matko Boża polecam Ci Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia, byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć.
Dnia 06.05.2014 rodzic prosiła o modlitwę:
matko boza miej w swojej opiece mnie i rodzine wyjednaj potrzebne laski
Dnia 05.05.2014 aska prosiła o modlitwę:
Proszę w intencji Stanisławy K. o łaskę nawrócenia, skruchy i szczerej spowiedzi, przyjęcie Sakramentów, wyjście z depresji i zdrowie fizyczne.
Dnia 05.05.2014 Córka prosiła o modlitwę:
O uzdrowienie duchowe i fizyczne mojego taty. O wyrwanie go z nałogu tytoniowego.
Dnia 05.05.2014 Maria prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Filipa z padaczki.
Dnia 05.05.2014 Maria prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i mojej rodziny, w sprawie szczęśliwego znalezienia pracy przez siostrę, miłość w rodzinie i dar macierzyństwa
Dnia 05.05.2014 zosiajanusz.1964@interia.pl prosiła o modlitwę:
Prośba o zdrowie i potrzebne łaski dla Marii
Dnia 05.05.2014 Zrozpaczona matka prosiła o modlitwę:
Najukochańsza Maryjo ratuj mojego syna. Wyproś dla tego dziecka łaskę nawrócenia i uwolnienia z grzechu.
Dnia 05.05.2014 han prosiła o modlitwę:
W intencji dobrego wypoczynku, poprawy zdrowia.
Dnia 05.05.2014 Paulina prosiła o modlitwę:
Prosze o modlitwe za Janka w intencji jego nawrocenia, zeby bylo mu dane poznac Milosc Boza i zeby zrozumial ze tylko w Bogu znajdzie szczescie. Prosze rowniez o wsparcie modlitewne dla mnie, zebym byla silna w Bogu w tym trudnym dla mnie okresie, czyli po rozstaniu z chlopakiem. Prosze o laska rozpoznania mojej drogi zyciowej. Boze, wlej w moje serce pokoj i zabierz zle emocje.
Dnia 05.05.2014 Jolanta/mama prosiła o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana. Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Kamila W. O nawrócenie do Boga. Matko Boża proszę o łaskę uwolnienia od nałogów syna. I prosze żeby zdał maturę.Prosi rodzina
Dnia 05.05.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
Prosze o modlitwe w mojej intencji, abym splacił na czas wszystkie dlugi i pożyczki i abym już nigdy nie został bezdomowcem. Prosze tez o modlitwe v intencji mojej córki Anny aby Bóg obdarzył ją swoją łaską - pomagał i sprowadzał ją na drodze jej młodego życia - aby obdarzyl ja takimi darami Ducha Św. jakie sa jej potrzebne do pokonania pokus, które spotyka na swojej życiowej drodze, oby otoczona byla zyczliwymi dla niej ludzmi i miala wokól siebie zawsze dobrych przyjaciól
Dnia 05.05.2014 Małgosia W. prosiła o modlitwę:
Proszę o łaskę nawrócenia i opiekę Pana Boga dla siostry Kasi.
Dnia 05.05.2014 Ania prosiła o modlitwę:
Proszę o pomoc dla Agnieszki, by znalazła drogę życiową i zdrowie
Dnia 05.05.2014 Twój czciciel prosił o modlitwę:
Matko Boża proszę o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla moich rodziców, mojej żony, dzieci, siostry i dla mnie. Matko Boża proszę również o wstawiennictwo u Jezusa w sprawie mojego awansu zawodowego. Jeśli jest to Jego wolą, to niech tak się stanie. Pomóż mi proszę uwolnić się z moich kredytów, złych nawyków oraz nałogów. Proszę o miłość i pojednanie w naszych rodzinach.
Dnia 05.05.2014 Bożena prosiła o modlitwę:
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji mojego brata Andrzeja i jego rodziny, szczególnie o miłość i zgodę w jego małżeństwie oraz o nawrócenie jego żony i jej rodziców.
Dnia 05.05.2014 agata prosiła o modlitwę:
Przenajświętsza Panno Maryjo, proszę o pracę dla Tomka, wyjście z nałogu Łukasza, szczęsliwe rozwiązanie u Kasi proszę o łaskę wiary dla całej rodziny miłość i zgodę.
Dnia 05.05.2014 ml prosiła o modlitwę:
Za Przemysława, który miał odwagę , dzięki niebiosom,przyznać się przed nami, drodzy Wstawiennicy, do swojego sposobu na życie. To bardzo wiele!!! .Módlmy się też za osobę, która chce się uwolnić od homoseksualizmu i też do tego publicznie się przyznała. Niech Pan za pośrednictwem naszych i ich modlitw wyprostuje pokręcone drogi ich życia.
Dnia 05.05.2014 Grażyna prosiła o modlitwę:
Błagam o wyleczenie mnie z cukrzycy i o szczęśliwe życie z Igorem.
Dnia 05.05.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
prosze o modlitwe abym dostal jak najszybciej dobra i dobrze platna prace, która starczy na zycie i splacanie kredytów. Boze pozwól mi zachować ten dom, który z takim trudem i praca dzieki Tobie wybudowalem - prosze niedopuść abym zostal bezdomowcem
Dnia 05.05.2014 MĄŻ prosił o modlitwę:
Proszę o modlitwę za Krystiana, by zostawił moją Żonę w spokoju i by więcej się nie spotykali. Proszę dla niego i dla żony o nawrócenie, opamiętanie i by zrozumieli, ze krzywdzą również nasze dzieci i niszczą Sakrament Małżeństwa. Proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości i zawziętości, by nie była taka otwarta na nowe kontakty z obcymi mężczyznami.
Dnia 05.05.2014 Małgorzata prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę za moją córkę o pomyślne zdanie matury o wszelkie dobro od Boga i ludzi dla niej i naszej rodziny. Proszę o dobry tydzień. O spokój Duszy i Dar Nieba dla kochanego tatusia,który odszedł do Wieczności.
Dnia 05.05.2014 Mama prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana proszę Cię otul swym płaszczem po macierzyńsku Iwonę, wspomoż ją w poszukiwaniach pracy.
Dnia 05.05.2014 tata prosił o modlitwę:
Matko Niepokalana błogosław naszym synom. Proszę by wyrośli na wierzących, uczciwych, mądrych i prawych ludzi. Zachowaj ich w zdrowiu, pomagaj w szkole i życiu. Proszę by mogli wychowywać się w normalnej, pełnej, kochającej się rodzinie, a nie musieli wychowywać się w domu bez taty ani mamy, nie musieli na przemian z mamą lub tatą spędzać wakacji, ferii, weekendów i Świąt. Proszę o cud uzdrowienia i uratowania naszej rodziny.
Dnia 05.05.2014 Znajomy prosił o modlitwę:
Proszę o modlitwę intencji uratowania małżeństw: Hani i Mariusza z Opola, Agnieszki i Tomka z Dębicy, Kamili i Jarka, Stanisława i Kasi, Grzegorza i Ani z Wrocławia oraz Kasi i Józefa z Wrocławia, Eli i Krzyśka z Bielaw, Marii i Jerzego, Anity i Tomasza, Agnieszki i Michała z Wrocławia, Katarzyny i Szymona. O prawdziwą miłość dla Moniki i Ernesta.
Dnia 05.05.2014 Maciej prosił o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia naszego poczętego dziecka.
Dnia 05.05.2014 syn prosił o modlitwę:
Matko Boża proszę Cię o uzdrowienie z guza płuc dla mojego taty Zbigniewa.
Dnia 05.05.2014 wlodzimierz prosił o modlitwę:
Prosze o modlitwe za Anne aby udalo sie jej dokończyć studia, aby odpowiedzialnie podchodzila do nauki i kazdej pracy jaka bedzie wykonywać.O poprawe stosunków mniedzy moja córka, a jej mama. Boze pokieruj Ania tak aby zalozyla nierozelwalna rodzine oparta na milości z madrym, kochajacym i szanujacym ją mezem. Prosze o modlitwe, abym podejmowal tylko te sprawne decyzjie zgodne z wola Boza. Matko Boza prosze wyproś u Syna Twojego dla Danki poprawe w jej postepowaniu
Dnia 05.05.2014 Kamila prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę o pomoc w zaliczeniu ćwiczeń z anatomii, o to bym nie musiała odpowiadać. Proszę też o pomoc w zwalczaniu mojego lenistwa. O zdrowie całej mojej rodziny, o pokój na świecie, o miłość.
Dnia 05.05.2014 Katarzyna prosiła o modlitwę:
W intencji uratowania i uzdrowienia małżeństwa Katarzyny i Roberta oraz w intencji pracy dla roberta
Dnia 05.05.2014 Michał prosił o modlitwę:
Matko Boża i Ojcze Święty Janie Pawle II, proszę o pomoc, by moje małżeństwo przetrwało. By Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę o modlitwę o to, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata.
Dnia 05.05.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana poprowadź mnie bezpiecznie i owocnie przez ten tydzień.
Dnia 05.05.2014 irena prosiła o modlitwę:
Proszę o łaskę codziennego dobrego snu o żywą wiarę dla moich dzieci i męża. O pomoc przy przeprowadzce remoncie i sprawach finansowych o spokój duszy dla M. i pomoc dla jej rodziny zwłaszcza dziecka.
Dnia 05.05.2014 rencista prosiła o modlitwę:
niezmiernie prosze o modlitwe w intencjach i prosbach panu bogu i matce bozej znanych matko boza miej nas w swojej o0iece i wyjednaj potrzebne laski.
Dnia 05.05.2014 ewelina prosiła o modlitwę:
Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II błagam o uzdrowienie nas z wszelkich choróbIi dolegliwości oraz o zdrowe dziecko dla nas.
Dnia 05.05.2014 Kasia prosiła o modlitwę:
Maryjo, błagam o zdrowie, dobry i prawidłowy rozwój mojego dziecka, aby komplikacje, które wystąpiły podczas ciąży nie wpłynęło na nie i nie zaszkodziły, aby urodziło się w terminie oraz o wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Dnia 05.05.2014 Maciek prosił o modlitwę:
Bardzo proszę o modlitwę, żebym nie oglądał już więcej stron o tematyce erotycznej.
Dnia 05.05.2014 Darek prosił o modlitwę:
Maryjo proszę o wstawiennictwo dla naszego Syna Mateusza podczas rozpoczynającego się dzisiaj egzaminu maturalnego, Otocz Go Swoją opieką i Rozświetl Jego umysł aby uzyskał bardzo dobre wyniki i dostał się na wybraną uczelnię i odpowiedni kierunek studiów.
Dnia 05.05.2014 maria prosiła o modlitwę:
Kochana Matko wraz z Twym synem i wszystkimi Św. proszę Was o pomoc na egzaminie 9 i 10 maja.
Dnia 04.05.2014 IZA prosiła o modlitwę:
Matko Boża, proszę Cię pokornie o otoczenie opieką mojej rodziny i wyproszenie darów Ducha Świętego dla mojej córki Agnieszki. Proszę o poprawę jej zdrowia, zatrzymanie objawów choroby i siłę do nauki. Proszę o mądrość życiową dla niej, więcej motywacji oraz zdolności do nauki przedmiotów ścisłych. Proszę też Matko Boża o pomoc dla córki w czasie zdawania egzaminów i sprawdzianów.
Dnia 04.05.2014 Łukasz prosił o modlitwę:
Matko Niepokalana proszę Cię o pomoc w poprawie stanu zdrowia mojej Mamy - Anny.
Dnia 04.05.2014 Piotrek prosił o modlitwę:
Prosze o modlitwe o uzdrowienie mnie co do duszy i ciała i żebym poznał kobietę która będzie mnie kochać i zostanie moją żoną.
Dnia 04.05.2014 marsmi prosiła o modlitwę:
proszę o rozwiązanie trudnej sprawy związanej z ojcostwem Piotra, proszę o pokój serca dla Wioli która przeżywa z jego powodu wielki lęk oraz o dobrego męża dla niej
Dnia 04.05.2014 gosia prosiła o modlitwę:
Panie Boże, proszę o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną.
Dnia 04.05.2014 shk15 prosił o modlitwę:
Proszę o łaskę wiary dla mojego syna Piotra. O dobre przygotowanie się do sakramentu bierzmowania i wybór szkoły średniej. Niepokalana Maryjo, najlepsza Matko daj łaskę uwolnienia od gier komputerowych.
Dzieła SpecjalneDzieła Specjalne ProwincjiDzieła specyficzneO Niepokalanowie
Copyright © MI Polska 2011
  |  Website Crafted by  YURIYZAREMBA  |  Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones. GNU Affero GPL v3.