Niepokalanów Niepokalanów on-line English version
Niepokalanów rycerzniepokalanej.pl radioniepokalanow.pl wydawnictwo.niepokalanow.pl
Niepokalanów, 96-515 Teresin k. Sochaczewa · tel. +48 46 864 22 22, fax +48 46 861 34 90 · e-mail: klasztor@niepokalanow.pl
Konto Bankowe, adres, kod BIC (Swift) · NIP 837-101-81-51 · Regon 040012420 · na żywo z bazyliki


Pogotowie Modlitewne

Pogotowie Modlitewne Rycerstwa Niepokalanej
pod patronatem Maryi Niepokalanej
i św. Maksymiliana M. Kolbego

PMRN Księga intencji Świadectwa Wstawiennicy
Dodaj intencję
Napisz krótką i czytelną intencję.
UWAGA! Dłuższy wpis będzie skrócony do 500 znaków.
Ponieważ intencje rozsyłane są do Wstawienników tylko raz w tygodniu - w sobotę, nie ma potrzeby wpisywania tej samej intencji po kilka razy w danym tygodniu. To ułatwi Wstawiennikom odnalezienie konkretnej intencji i jej przeczytanie.
Jeden wpis może obejmować kilka różnych intencji.
(Wpisz: nie jestem)

Księga intencji

Dnia 31.05.2014 Rigel prosił o modlitwę:
Panie Boże, Matko Boża proszę aby dano mi pracę na umowę zlecenie
Dnia 31.05.2014 Janina B prosiła o modlitwę:
Matko Boża Niepokalana proszę w intencji syna Roberta i męża Jana o wyzwolenie z nałogu alkoholowego.
Dnia 31.05.2014 Elżbieta prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwe w intencji cudownej, duchowej przemiany, uzdrowienia i uświęcenia mojego meża Artura, o Dotyk Jezusa i film życia, o silną miłość do Pana Boga, niech pokocha Boże Przykazania i modlitwy.
Dnia 31.05.2014 B prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Boże tylko Ty możesz mi pomóc w mojej beznadziejnej sytuacji. Proszę cię pomóż mi bo bez Twojej pomocy już się nie podniosę.
Dnia 31.05.2014 ml prosiła o modlitwę:
Za Ewelinę, by się nie poddawała i wierzyła, że jej choroba kiedyś minie i za mnie, bym szczęśliwie zajechała i wróciła z podróży.Tak się boję, bo nie czuję się dobrze, a jechać muszę.
Dnia 31.05.2014 Teresa prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę o zmianę zachowania brata i dokonanie podziału majątku pozostałego po zmarłych rodzicach. Proszę też o modlitwę w intencji pozytywnej decyzji komisji lekarskiej o przyznanie mi renty chorobowej.
Dnia 31.05.2014 Janusz prosił o modlitwę:
Maryjo pomórz mi w prowadzeniu mojej firmy i pokonaniu bardzo trudnej sytuacji finansowej
Dnia 31.05.2014 e prosiła o modlitwę:
Prosze o modlitwe w intencji rozwiazania problemow malzenskich.
Dnia 31.05.2014 matka prosiła o modlitwę:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Radosława, nie wiązał się z rozwiedzioną kobietą, matka trojga dzieci. Potrzeba mu nawrócenia i opamiętania. Proszę także w intencji mojego małżeństwa,drugiego syna i niepełnosprawnej córki.
Dnia 31.05.2014 arleta prosiła o modlitwę:
Proszę Boga o pomoc w splacie wszystkich kredytów i uratowanie sytuacji firmy, dla nas i wszystkich pracowników. Proszę Boże byśmy wreszcie mogli zacząć żyć dla rodziny i naszych dzieci bez ciaglych leków o finanse i przyszłość..
Dnia 30.05.2014 shk15 prosił o modlitwę:
Proszę o dobry wybór szkoły średniej i ukończenie gimnazjum dla Piotra
Dnia 30.05.2014 m prosiła o modlitwę:
Panie Boże dziękuję za wszystk proszę o zdrowie dla mnie i bliskich. O to żeby nadchodzący cza był radosny i spokojny aby slub przebiegl bez problemów.
Dnia 30.05.2014 matka prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana, tak bardzo potrzebujemy Twojej pomocy i nieustającej opieki,weź w swoje święte ręce pragnienia serc naszych i pomóż nam.
Dnia 30.05.2014 czcicielka MB-A prosiła o modlitwę:
Matko Najświętsza proszę o Twoją pomoc opiekę ochronę i potrzebne dzieciom i nam dobre zdrowie łaski wychowanie naukę pomoc w dobrym zdawaniu wszystkich zaliczeń i egzaminów w następnym tyg i kolejnych tygodniach upraszaj potrzebne dobre łaski obficie...
Dnia 30.05.2014 Ella prosiła o modlitwę:
Maryjo, matko Niepokalana wez moja corke Natalie i moja rodzine pod swa macierzynska opieke i wypraszaj dla nas wszelkie laski i blogoslawienstwa. Dla mojego brata Marka Krzysztofa prosze o laske Milosierdzia Bozego. Dla Danuty, Hansa i mnie samej prosze o laske uzdrowienia z choroby. Dla Marcina prosze o laske uzdrowienia wewnetrznego i laske milosci blizniego. Wstawiaj sie za Irena i za jej intencjami.
Dnia 30.05.2014 mama prosiła o modlitwę:
Proszę Cię miłosierny Boże, niech Twoja łaska i mądrość wspomoże moją córkę Justynę podczas zaliczeń i egzaminów z fizyki i matematyki przez wstawiennictwo Maryi Niepokalanej,św. Maksymiliana, św. Faustyny i św. Jana Pawła II
Dnia 30.05.2014 czcicielka MB-A prosiła o modlitwę:
Matko Najświętsza proszę o Twoją pomoc opiekę ochronę i potrzebne dzieciom i nam dobre zdrowie łaski wychowanie naukę pomoc w dobrym zdawaniu wszystkich zaliczeń i egzaminów w kolejnych tygodniach upraszaj potrzebne dobre łaski obficie i całe życie moich wszystkich dzieci i mnie i pomoc ochronę i działanie w naszym życiu.
Dnia 30.05.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana proszę o uzdrowienie mnie z cukrzycy. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych o dobrych i życzliwych sąsiadów Matko Niepokalana błagam proszę pomóż mi sama już nie daje rady. Skrusz zatwardziałe serce Bernarda opamiętaj go
Dnia 30.05.2014 ewelina 27 prosiła o modlitwę:
Choruje od kilku lat. W domu horror, przeszlam paralize, mam problemz jelitami, zoladkiem, miesniami, kolataniem serca... Nie spie dobrze. Mecze sie straszliwie. Prosze od dawna o wstawiennictwa, ale nie zdrowieje. Prosze,niech Pan nie zwleka, proszeo wstawiennictwo,bo nie daje rady
Dnia 30.05.2014 barbarakf5@wp.pl prosiła o modlitwę:
Prosze o modlitwe o ratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza w kryzysie i powrot do Boga--za Marcina o pomoc w trudnych sprawach i wyborach--za Magde o uzdrowienie duchowe i wyzwolenie od kochanka--za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,wyzwolenie z klamstwa i zlych wyborow--za Roberta o uzdrowienie duchowe i nawrocenie.
Dnia 30.05.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana, proszę o dary Ducha Świętego dla syna Dawida. Proszę otocz go swoją opieką i błogosławieństwem na każdy dzień. Uwolni go z uzależnienia komputerowego, zmień jego postępowanie, żeby miał wokół siebie dobrych przyjaciół. Matko Niepokalana proszę o dobrą, stałą i dobrze płatną pracę dla mojego męża Bernarda.
Dnia 30.05.2014 Kamila prosiła o modlitwę:
Prosze o modlitwe za Andrzeja o wytrwanie w trzezwosci, o zdrowie dla Teresy i Moniki. Prosze o modlitwe za Kamile o pomoc Matki Bozej w codziennych trudnosciach.
Dnia 30.05.2014 Iwona prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana i Św, Maksymilianie proszę o uwolnienie mojego męża Bernarda z nałogu pijaństwa, uratowanie naszego małżeństwa oraz o dobre relacje mojego męża z moimi rodzicami, żeby zaczęli ze sobą rozmawiać, o zgodę między nimi.
Dnia 30.05.2014 Maria prosiła o modlitwę:
o powrót do zdrowia dla Aleksandry i Bogdana, o dobrą dziewczynę a w przyszłości żonę dla syna, aby byli szczęśliwi i abyśmy się wzajemnie szanowali, o dobre, radosne, ubogacające spotkania z rodziną i znajomymi, o opiekę na każdy dzień, o pomyślne rozwiązanie trosk, o zgodę. Pani Niepokalana błogosław nam za wstawiennictwem Św.. Maksymiliana i Ś Jana Pawła II.
Dnia 30.05.2014 Anita prosiła o modlitwę:
Maryjo Niepokalana prosze o zdrowie dla mnie i mojego syna o potrzebne łaski oraz dobrą wymowe dla Patryka i motywacje do pracy.
Dnia 30.05.2014 wiola prosiła o modlitwę:
Maryjo Niepokalana proszę Cię ratuj małżeństwo mojego brata Daniela, daj im rozsądek i wzajemne zrozumienie, proszę Cię również czuwaj nad moim mężem aby 5.06 została pozytywnie załatwiona dla niego pewna sprawa .
Dnia 30.05.2014 wp prosiła o modlitwę:
Maryjo Niepokalana proszę Cię o szczęśliwą podróż , szczęśliwy pobyt i szczęśliwy powrót do domu mojej córki i jej narzeczonego .
Dnia 30.05.2014 Agata prosiła o modlitwę:
Matko Najśw., prowadź przez ten tydzien tych za których modlę sie co dnia miej nas w swojej opiece. Daj szczęśliwy poród i zdrowy rozwój dziecka Bozeny i Eryka, dobrą żone bratu, aby rodzice zaakceptowali jego wybór. A szczególnie proszę za mamę aby ból minął aby lekarze umieli pomóc i aby normalnie chodzila
Dnia 30.05.2014 Gabrysia prosiła o modlitwę:
Maryjo Matko Boża Nieustającej Pomocy uzdrów mnie z cukrzycy, nadciśnienia i innych chorób.
Dnia 30.05.2014 matka prosiła o modlitwę:
Matko Niepokalana i św Maksymilianie Kolbe wstaw się, aby w Rodzinie zapanował duch trzeżwości, bo jest to bardzo ciężki krzyż, którego unieść gdy dziecko pije alkohol. Matko Boża pomóż mi, aby wszystko się zmieniło i za Twoim wstawiennictwem zostaliśmy wybawieni z niewoli zła.
Dnia 30.05.2014 Marta prosiła o modlitwę:
Za wstawiennictwem Jana Pawła II proszę o łaskę wiary dla Tomasza, Mietka oraz mojej rodziny i o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie.
Dnia 30.05.2014 Mama prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę o szczęśliwe dostąpienie do końcowego egzaminu mojej córki.Maryjo pomóż jej.
Dnia 30.05.2014 wojtek prosił o modlitwę:
O nawrócenie świata, nawrócenie moje i moich bliskich, o wytrwałą modlitwę, o pokonanie kryzysu małżeńskiego, czystość małżeńską i posłuszeństwo wobec woli Bożej, za kapłanów. Za Jana, aby zatriumfowała sprawiedliwość i o wytrwałość w cierpieniu. O błogosławieństwo Boże w pracy.
Dnia 30.05.2014 kamil prosił o modlitwę:
o łaskę nawrócenia,za małgorzatę magdę ilianę agnieszkę za moich rodziców.
Dnia 30.05.2014 Jan prosił o modlitwę:
Boże proszę w imię Pana Jezusa o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę w czasie podróży, odpuszczenie grzechów,ochronę od zła,kradzieży i złej woli ludzi. Duchu Święty wspomagaj łaskami całą naszą rodzinę. Maryjo, módl się za wszystkie dzieci z naszej rodziny i wypraszaj im jak najwięcej łask, a szczególnie wiarę w Boga.
Dnia 30.05.2014 Monika prosiła o modlitwę:
Maryjo Matko Nieustającej Pomocy, proszę o opiekę, o łaskę zdrowia. Nie pozwól, żeby cokolwiek złego spotkało moje nienarodzone dziecko.
Dnia 30.05.2014 o zdrowie prosiła o modlitwę:
Bardzo proszę o modlitwę za moich dorosłych dzieci, które są bardzo chore, i żeby uwierzyli w moc Bożą.
Dnia 30.05.2014 L prosiła o modlitwę:
Matko proszę o zdrowie dla dziecka oraz o zdanie egzaminu.
Dnia 30.05.2014 Marek prosił o modlitwę:
Niepokalana pomóż mi wybrnąć z moich kłopotów
Dnia 30.05.2014 żona prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę za mojego męża i naszą rodzinę aby zapanował w niej spokój, miłość i zrozumienie.
Dnia 29.05.2014 Maciek prosił o modlitwę:
Bardzo proszę o modlitwę, żebym nie oglądał już więcej pornografii.
Dnia 29.05.2014 ela proszą o modlitwę:
prosze o modlitwe za mnie mojego syna dariusza moja mame wiktorie niech dobry nasz Bog zesle na nas laske milosci niech zlo ktore zamieszkalo w naszym domu opusci go na zawsze niech dariusz zerwie ze zlem i zacznie zyc zyciem pelnym milosci prawdy dobroci
Dnia 29.05.2014 gliswama5@wp.pl prosiła o modlitwę:
Prośba o dobre wyniki lekarskie dla Małgosi - mojej kuzynki.
Dnia 29.05.2014 Agnieszka prosiła o modlitwę:
Matko Boża proszę Cię o otoczenie mnie opieką na czas sesji na uczelni. Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga i wyproszenie Darów Ducha Świętego oraz siły i więcej zdolności, abym pozytywnie zaliczyła wszystkie egzaminy.
Dnia 29.05.2014 halina prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę,bym cały tydzień mogła wytrzymać w pracy
Dnia 29.05.2014 mama prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę za syna, który jest notorycznie poniewierany, wyzywany a także i bity przez ojca. Panie ratuj to dziecko, by to wszystko przetrzymał.
Dnia 29.05.2014 Zosia prosiła o modlitwę:
Matko Boża błagam uratuj życie i zdrowie mojego syna Adasia po ciężkim wypadku, Dodaj sił do dźwigania krzyża i nadzieję, że jeszcze może być dobrze.
Dnia 29.05.2014 Wieslawa prosiła o modlitwę:
Maryjo, Matko Niepokalana,oddaję pod opiekę moją rodzinę-męża Czesława,Joannę,Sarę,Rafała,mamę Marię,wyproś szczęśliwy zabieg operacyjny dla córki Małgosi,łaskę wiary oraz Boże Miłosierdzie.
Dnia 29.05.2014 bogusia prosiła o modlitwę:
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania kłopotów związanych z pracą i życiem osobistym,oraz o życzliwych ludzi.
Dnia 29.05.2014 Danuta prosiła o modlitwę:
Matko Boża proszę o pomoc w znalezieniu pracy, spłacenie długów, przyjaznych ludzi.
Dzieła SpecjalneDzieła Specjalne ProwincjiDzieła specyficzneO Niepokalanowie
Copyright © MI Polska 2011
  |  Website Design by  PIOTRMARIA  |  Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones. GNU Affero GPL v3.