MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE
Termomodernizacja

Fatima - Orędzie wciąż aktualne

22 lipca 19.00, 23 lipca 14.30 film Fatima - orędzie wciąż aktualne - Niepokalanów, sala św. Bonawentury.

Zapraszamy 22 lipca (sobota) o godz. 19.00 oraz 23 lipca (niedziela) o godz. 14.30 do sali św. Bonawentury na pokaz filmu Fatima - orędzie wciąż aktualne.

Fatima - orędzie wciąż aktualne - najnowszy film znanego krakowskiego reżysera Jarosława Mańki. Autor przenosi nas w różne zakamarki świata: z Polski pod Kreml, a potem do Brazylii, Włoch i Portugalii. Wielu występujących w filmie rozmówców odpowiada na pytania o przesłanie, które dla współczesnego świata niosą objawienia fatimskie. Sam reżyser mówi, że celem filmu jest rozpropagowanie orędzia fatimskiego i przypomnienie warunków wypowiedzianych przez Matkę Bożą w Fatimie. Warunków, które mogą uratować świat, a które są tak proste do spełnienia: pokuta, odmawianie Różańca, praktyka pierwszych pięciu sobót miesiąca i... zawierzenie Rosji Jej sercu przez papieża.

Wstęp bezpłatny.

Film powstał na zlecenie Instytutu Księdza Piotra Skargi. Dokument Fatima - orędzie wciąż aktualne ma zostać przetłumaczony na język angielski, dzięki czemu będzie mógł trafić do szerszej grupy widzów


NAJNOWSZE
WIADOMOŚCI


Czytaj wszystkie