MARYJA!

DAROWIZNA
SŁUCHAJ ON-LINE
POGOTOWIE MODLITEWNE

Cicha noc. Święta noc.

Ta noc jest jedyna w roku. Rozświetlona. Rozśpiewana. A jed­nak cicha i spokojna. Święta. Żadnego hałasu. Pokój i dobro płyną promie­niami. Wszyscy w tę noc promienieją: zdrowi i chorzy, biedni i bogaci; ci, co pracę mają i bezrobotni, bezdomni... Nikt się nie gniewa. Wszyscy się uśmie­chają. Nikt nie boi się ciemności. Każdy patrzy w niebo z nadzieją. W Światło patrzy.

Jedna gwiazda to sprawiła. Betlejemska. Jezus Chrystus!

Także i my, w Niepokalanowie wpatrujemy się w te promienie. One spływają tutaj przez cały rok - z rąk Niepokalanej. Pragniemy się nimi po­dzielić jak opłatkiem z Wami wszystkimi. Pragniemy też podzielić się radościami nadchodzącego Nowego Roku. A będzie ich wiele.

Niech Pan Jezus będzie z Wami przez cały Nowy Rok.

Niech Niepokalana otacza Was płaszczem swojej opieki.

A św. Maksymilian Maria Kolbe niech wszystkich uczy, jak kochać bliźniego i Maryję.

O. Grzegorz Maria Szymanik
gwardian Niepokalanowa

Niepokalanów, Boże Narodzenie A.D. 2016

Radio Niepokalanów

Radio Niepokalanów jest najstarszą katolicką rozgłośnią w Polsce. 8 grudnia 1938 św. Maksymilian Kolbe z Niepokalanowa nadał pierwszy program radiowy.

ZASIĘG

Wydawnictwo

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".

WIĘCEJ

Drukarnia

Naszym klientom oferujemy pełny zakres usług poligraficznych. Świadczymy usługi ksero.

WIĘCEJ

Polecane
WYDAWNICTWA